Microsite byla vložena dne:04.09.2019
ID microsite: 145777, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Ing. Radovan Novotný

Projekční kancelář, projekce budov a sportovních staveb, Liberec

Projekce domů, občanských, průmyslových a sportovních staveb, pro uzemní a stavební řízení, vizualizace realizuje projekční kancelář Ing. Radovana Novotného UNIARCH, spol s r.o., Liberec.

Ing. Radovan Novotný, Liberec, projekce rodinných domů, občanských budov, kulturních center, školUNIARCH, spol s r.o., Liberec, zpracování projektové dokumentace sportovišť, stadionůProjekční kancelář UNIARCH, spol s r.o., Liberec, projekty, 3D vizualizace, studie

Máte v plánu výstavbu pozemní stavby, sportoviště či průmyslové haly? Před začátkem realizace je zapotřebí mít kompletní projektovou dokumentaci, kterou Vám zajistí společnost autorizovaného inženýra Radovana Novotného UNIARCH, spol s r.o., která sídlí v Liberci. Naše projekční kancelář zhotovuje projekty pro rodinné a bytové domy, občanské budovy, školy, úřady, průmyslové objekty či sportovní komplexy a stadiony. Zhotovujeme dokumenty pro uzemní a stavební řízení, prováděcí dokumentaci pro stavebníky. Vyhotovený projekt si zákazník může prohlédnou v dispoziční studii a 3D vizualizaci. Vše navrhneme dle Vašich představ a požadavků. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY