Microsite byla vložena dne:04.09.2019
ID microsite: 145776, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Mateřská škola Drobeček s.r.o.

Mateřská škola s nadstandardní péčí a důrazem na rozvoj osobnosti dětí

Mateřská škola Drobeček s.r.o. v Plzni poskytuje nadstandardní péčí pro děti od 2 let, klade důraz na rozvoj osobnosti, správný vývoj jedince s individuálním přístupen v anglicko-českém prostředí.

Mateřská škola Drobeček s.r.o., Plzeň, malé kolektivy dětí v česko-anglickém rodinném prostředíMateřská škola Drobeček s.r.o., Plzeň, hry, zábava, kreativita pro osobní rozvoj dítěteMateřská škola Drobeček s.r.o., Plzeň, vzdělávání, česko-anglická výchova, nadstandartní péče

Chcete dítěti zajistit nejlepší osobní rozvoj? Velmi důležité u dětí předškolního věku je správný vývoj fyzických a psychických vlastností s individuálním přístupem. Proto tento úkol svěřte vystudovaným profesionálům a přihlaste jej do česko-anglické Mateřské školy Drobeček s.r.o., která sídlí v Plzni – Lobzy. Naše školka poskytuje nadstandartní péči a klademe důraz na správný osobnostní růst jedince. Za pomoci her, zábavy, učebních a herních pomůcek, kroužků a kreativity učitelů se děti socializují a učí správnému chování. Děti tráví den v klidném a rodinném prostředí v malých kolektivech. Komplexní služby poskytujeme dětem od 2 do 6 let.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY