Zadavatelem microsite je firma Město Hrušovany nad Jevišovkou



Hrušovany nad Jevišovkou, turistická oblast v jihomoravském příhraničí s pamětihodnostmi

Hrušovany nad Jevišovkou je malé městečko ležící jen pár kilometrů od okresního města Znojmo. Obec je významná svými památkami, jako jsou barokní kostel sv. Štěpána či empírový trojkřídlý zámek.



Navštivte město Hrušovany nad Jevišovkou a poznejte krásy Dyjsko-svrateckého úvalu s typickou polní krajinou.

Obec je důležitou turistickou lokalitou spadající do oblasti jihomoravského příhraničí, jež je svým jemně zvlněným terénem ideální volbou pro milovníky vína i cykloturistiky. Město je významné svými historickými pamětihodnostmi, jako je pozdně barokní kostel sv. Štěpána, sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí či empírový trojkřídlý zámek. Ve městě naleznete všechny služby denní potřeby počínaje knihovnou, školou přes zdravotní středisko, zámecký park až po krytý bazén. V Hrušovanech nad Jevišovkou také funguje řada klubů a spolků, jež se aktivně zapojují při organizování nejrůznějších společenských událostí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Hrušovany nad Jevišovkou s mnoha památkami a s bohatou sítí cyklotras

Město Hrušovany nad Jevišovkou s mnoha památkami a s bohatou sítí cyklotras

Kochejte se okolní přírodou ze sedla Vašeho kola a seznamte se s místními pamětihodnostmi, jež se nachází v obci Hrušovany nad Jevišovkou. Kulturní i sportovní akce pro všechny věkové kategorie.


Město Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo, krajina jižní Moravy, cyklotrasy, památky

Město Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo, krajina jižní Moravy, cyklotrasy, památky

Město Hrušovany nad Jevišovkou se rozprostírá na jižní Moravě v okrese Znojmo. Je zde spousta přírodních i historických zajímavostí jako kostel, zámek, lesní zámeček či blízké CHKO Pálava.