Zadavatelem microsite je firma Obec ČernčiceObec Černčice na Lounsku s památným stromem i kostelem, součást mikroregionu Perucko

Obec Černčice je malá vesnice na Lounsku s významnou dominantou v podobě kostela sv. Vavřince pocházejícího ze 12. století. V obci funguje řada spolků i kulturních a sportovních klubů.Aktivní vesnici s velmi dobrou občanskou vybaveností naleznete na Lounsku v obci Černčice.

Obec Černčice se řadí do mikroregionu Perucko a svou historií i společenským životem se řadí k vesnicím, které rozhodně stojí za návštěvu. Obdivovat zde můžete místní dominantu, kostel sv. Vavřince ze 12. století s typicky románskou věží, památný strom na břehu Ohře, případně si den zpříjemnit zimní procházkou a pozorovat okolní vodní ptáky. Pro občany této obce je v místě vše, co k životu potřebují. Nachází se zde prodejna potravin, papírnictví, spotřební zboží, škola i několik restaurací. Na bohatém společenském životě v Černčicích se pravidelně podílí řada organizací a klubů počínaje SDH přes Sokol, Sportovní klub až po Klub spokojených dam.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY