Microsite byla vložena dne:28.08.2019
ID microsite: 144745, počet zhlédnutí:  61
Zadavatelem microsite je firma

APPLEDENTAL CZ s.r.o.

Výhradní distributor produktů APPLEDENTAL, zařízení pro stomatology a zdravotnictví

Kvalitní a spolehlivé stomatologické produkty Vám dodá společnost APPLEDENTAL CZ s.r.o. z Brna Žabovřesky. Prodáváme zdravotnické prostředky s těmi nejlepšími technickými vlastnostmi.

Výhradní distributor produktů APPLEDENTALZubní zařízení a výrobky pro stomatology a zdravotnictvíStomatologické prostředky s nejlepšími technickými vlastnostmi

Kvalitní zdravotnické vybavení do Vaší stomatologické ordinace Vám zajistí dynamická společnost APPLEDENTAL CZ s.r.o. sídlící v Brně Babovřeskách.

Řadíme se k výhradním distributorům produktů značky APPLEDENTAL, jejíž výrobky jsou vhodné pro stomatology i ostatní zdravotnická zařízení. Specializujeme se na dovoz, distribuci a prodej nejrůznějších zdravotnických zařízení a výrobků, jako jsou integrované stomatologické soupravy, turbínové násadce, intraorální kamery i elektrické motory. Veškeré stomatologické produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou ergonomicky tvarované a jednoduché na údržbu i manipulaci. V rámci našich služeb zajišťujeme odborný servis a pomoc v případě jakýchkoli závad a potíží.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY