Microsite byla vložena dne:25.08.2019
ID microsite: 144724, počet zhlédnutí:  23
Zadavatelem microsite je firma

Restaurace a penzion Kadlcův mlýn

Rodinná restaurace a penzion v Mariánském údolí v Brně, rodinné oslavy, svatby, večírky

Ubytování v blízkosti Brna obklopené hustými lesy a rybníky naleznete v Líšni v penzionu Restaurace a penzion Kadlcův mlýn. Příjemné pokoje s vlastním sociální zařízením i WiFi připojením.

Rodinná restaurace a penzion v Mariánském údolí v BrněMísto pro rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, Restaurace a penzion Kadlcův mlýnRestaurace s typicky českou kuchyní a příjemným venkovním posezením

Ubytujte se v romantickém Mariánském údolí v Brně a užijte si chvíle klidu, kterým se Vám dostane v prostředí rodinné Restaurace a penzionu Kadlcův mlýn v Líšni.

Odpočinout si můžete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí i WiFi připojením. Součástí hotelu je tradiční restaurace s typicky českou kuchyní a příjemným venkovním posezením. Penzion se nachází v prostředí obklopeném lesy a rybníky, jedná se tudíž o ideální místo pro pořádání nejrůznějších společenských událostí. Rádi Vám pomůžeme zorganizovat Vaší svatbu, rodinnou oslavu, firemní školení a jiné večírky, na které budou všichni pozvaní ještě dlouho vzpomínat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Penziony
Služby
, Restaurace
Služby