Zadavatelem microsite je firma Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o.Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Hlavní aktivitou firmy Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. z obce Šarovy u Zlína je laserové čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem. Laserové čištění je neabrazivní metoda bez poškození povrchu.Pokud hledáte na Moravě firmu, která se věnuje laserovému čištění kovů, obraťte se na firmu Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. z obce Šarovy u Zlína. Pracujeme se strojem ROD 200, jde o neabrazivní metodu, laserové čištění bez poškození povrchu.

Velice účinné je odrezování laserem, skvělé výsledky má však laser i při odstranění barev, lepidel, olejů z povrchu forem, nářadí, kovů i řady nekovových materiálů. Čištění laserem je vhodnou přípravou povrchu ke svařování, lakování nebo lepení.

Výhody laserového čištění:
- nečistoty jsou odpařeny laserem - lze provádět plošně i místně
- materiál není namáhán mechanicky, tepelně ani chemicky
- nedochází k úbytku ani poškození základního kovového materiálu
- účinné u širokého spektra nečistot - není nutné využívat abrazivní, chemické metody.

Působnost naší firmy je celá Morava, neváhejte se na nás obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Řezání vodním paprskem - velmi přesné řezání kovů, plastů, kamene

Řezání vodním paprskem - velmi přesné řezání kovů, plastů, kamene

Společnost Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. Zlín provádí řezání vodním paprskem. Metoda se využívá pro velmi přesné řezání kovů, plastů, kamene apod.. Zakázky realizujeme především v regionu Zlínský kraj.


CNC ohraňování - ohýbání plechů na CNC lisech

CNC ohraňování - ohýbání plechů na CNC lisech

CNC ohraňování provádí pro zákazníky z regionu Zlín, Uherské Hradiště společnost Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. Na CNC lisech provádí ohýbání plechů různých tlouštěk.