Zadavatelem microsite je firma Stavební firma Činčala Břeclav


Stavební firma Břeclav, prodej štěrkopísku BřeclavStavební firma Jaroslav Činčala začala svou působnost nejprve na Severní Moravě a pak pokračovala na Jižní Moravě, konkrétně v Břeclavi, ale i širším okolí.Provádíme:

-rekontrukce bytových i výrobních prostor

-hrubé a kompletní stavby na klíč.Zajistíme komplexní dodávky včetně obkladů, chodníků, příjezdových cest a stání pro vozidla.

Dodávku můžeme zrealizovat také s plotem a to jak pletivovým, zděným z cihel, tvárnic a dalších stavebních materiálů.Provádíme i zateplení budov, jak extrudovanými materiály, tak minerální vatou.Na základě zkušeností se firma provádí i náročné činnosti, jakou je revitalizace panelových domů.Firma Jaroslav Činčala vlastní štěrkovnu, kde má k dispozici různé frakce šťěrků z řeky Dyje, ale také prodej drceného kameniva, písků a okrasného kameniva.Využijte naši firmu pro Vaši stavbu.Více informací na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Stavební společnost Činčala poskytuje pronájem lešení. Zapůjčit si můžete rámové nebo dílcové lešení. Společnost rovněž poskytuje sestavení, přepravu a rozložení.


Půjčovna stavební mechanizace, stavebního nářadí, vibrační pěchy a desky Břeclav

Půjčovna stavební mechanizace, stavebního nářadí, vibrační pěchy a desky Břeclav

Půjčovnu stavební mechanice a stavebního nářadí pro Vás na Břeclavsku zajišťuje stavební společnost Činčala, která poskytuje vibrační desky a pěchy, vozíky a lešení.
>
>
>
>
>
>