Microsite byla vložena dne:13.08.2019
ID microsite: 143643, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

LUK-MAT, s.r.o.

Zakázková klempířská výroba, prodej střešních systémů s vysokou odolností Liberec

Krytiny, šindele i okapy Vám rychle a spolehlivě dodá společnost LUK-MAT, s.r.o. z Liberce. Zajistíme pro Vás kvalitní střešní krytiny od renomovaných firem společně s precizní klempířskou výrobou.

Prodej střešních systémů s vysokou odolností LiberecZakázková klempířská výroba, parapety i závětrné lišty, LUK-MAT, s.r.o.Střešní krytiny od renomovaných firem Tondach, Protan či KM BETA

Společnost LUK-MAT, s.r.o. z Liberce se zaměřuje na prodej střešních systémů, které nejen dlouho vydrží, ale zajistí Vašemu domovu dostatečnou ochranu proti plísním i vlhkosti. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu střešních krytin, šindelů, okapových systémů a dalších střešních produktů. Všechny naše výrobky jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a pochází od renomovaných firem, jako jsou Tondach, Protan či KM BETA. Využít můžete rovněž naší zakázkové klempířské výroby, kdy Vám vyrobíme parapety, závětrné lišty i falcované krytiny přímo na míru. Střešní systémy od nás odolají nejen UV záření, ale tlumí také zvuk a vydrží mnoho desítek let.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Střešní krytiny
Maloobchod, Velkoobchod