Microsite byla vložena dne:13.08.2019
ID microsite: 143641, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

SINOP CB a.s.

Průmyslové chladírenské technologie se špičkovými technickými i hygienickými parametry

Kompletní chladírenské technologie do výrobních i obchodních prostor Vám vyrobí společnost SINOP CB a.s. z Českých Budějovic. Chladiče vody a jiné kondenzační jednotky přímo na míru.

Průmyslové chladírenské technologie pro chlazené sklady i šokové chlazeníChladírenské technologie se špičkovými technickými i hygienickými parametryChladiče vody a jiné kondenzační jednotky přímo na míru, SINOP CB a.s.

Průmyslové chladírenské technologie se špičkovými technickými i hygienickými parametry Vám vyrobí společnost SINOP CB a.s. z Českých Budějovic.

Jsme přední výrobci a dodavatelé chladírenských technologií, jež nachází uplatnění ve všech výrobních a obchodních prostorách, chlazených skladech i v případě technologických postupů a šokového chlazení. Zaměřujeme se především na výrobu kondenzačních a kompresorových jednotek, chladičů vody a čerpadlových modulů té nejvyšší kvality. Veškeré produkty jsme schopni vyrobit na zakázku přesně dle Vašich konkrétních požadavků. Všechny naše výrobky jsou zhotoveny rychle a z kvalitních materiálů dodaných od renomovaných evropských firem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Klimatizace, odvlhčovače, tepelná čerpadla pro domácnosti, kanceláře, obchod, průmyslové provozy

Klimatizace, odvlhčovače, tepelná čerpadla pro domácnosti, kanceláře, ...

Klimatizace mobilní či nástěnné, odvlhčovače, tepelná čerpadla vzduch voda pro domácnosti, kanceláře, obchod, průmyslové provozy dodává společnosti SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.
Chladírenské technologie, průmyslové chlazení, výroba, velkoobchod

Chladírenské technologie, průmyslové chlazení, výroba, velkoobchod

Chladírenské technologie v průmyslu, chlazení hal či potravin, kompresory, kondenzátory, ventilátory vyrábí společnosti SINOP CB a.s., České Budějovice.

SINOP CB a.s.
Výčepní zařízení pro pivovary, kanceláře, pípy do restaurací a pivnic, výroba

Výčepní zařízení pro pivovary, kanceláře, pípy do restaurací a pivnic, ...

Výčepní zařízení pro pivovary, kanceláře, pípy do restaurací, chlazení nápojů, ruční pípy, kohouty, hlavice vyrábí společnosti SINOP CB a.s., České Budějovice.

SINOP CB a.s.