Zadavatelem microsite je firma Jaroslav Paták - AutoškolaAutoškola, řidičské oprávnění na osobní a nákladní automobil i kamion, kondiční jízdy

Kvalitní kurz pro získání řidičského oprávnění na osobní vůz i kamion naleznete u společnosti Jaroslav Paták – Autoškola se sídlem v Krásné Hoře nad Vltavou. Praktická výuka v rukou zkušených lektorů.Řidičský průkaz na osobní i nákladní automobil Vám pomůže získat firma Jaroslav Paták – Autoškola z Krásné Hory nad Vltavou.

Pro naše klienty zajišťujeme kvalitní a praktické kurzy vedoucí k získání řidičského oprávnění skupiny B, A, C, D a jiné v okrese Příbram. Vybrat si můžete z pestré nabídky našich řidičských kurzů počínaje řízením osobního i nákladního automobilu, motorky, kamionu i autobusu. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme překonat veškeré nástrahy, které Vás na silnici mohou potkat, a připravíme Vás na případné reálné dopravní situace. Ke zdokonalení Vašeho řidičského umu dobře poslouží naše kondiční jízdy, jež mají na starosti naši zkušení a profesionální instruktoři.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY