Microsite byla vložena dne:11.08.2019
ID microsite: 143623, počet zhlédnutí:  18

Ohřívače teplé vody, bojlery, zásobníky, výměníky, výroba, prodej

Ohřívače teplé vody elektrické, kombinované, stacionární a závěsné, bojlery, zásobníky, výměníky, vyrábí a prodává Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o.

Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o., výroba elektrických a kombinovaných ohřívačů teplé vodyDružstevní závody Dražice - strojírna s.r.o., výroba ohřívačů teplé vody, nepřímotopné zásobníkyDružstevní závody Dražice - strojírna s.r.o., nepřímotopné zásobníky, elektrické, kombinované bojlery

Potřebujete nové zařízení pro ohřev teplé vody a její akumulaci? Kvalitní ohřívače a zásobníky značky Dražice Vám dodá naše společnost Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o., která se nachází v okrese Mladá Boleslav. Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických a kombinovaných závěsných či stacionárních ohřívačů teplé vody, bojlerů, fotovoltaických ohřívačů. Dále produkujeme nepřímotopné zásobníky neboli výměníky, které ohřívá kotel, krb či tepelné čerpadlo. Ohřívače a zásobníky jsou opatřeny dobrou izolací s nízkou tepelnou ztrátou, vnitřní antikorozní ochranou, suchým keramickým ohřívací tělesem. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu provedení a objemu od 5 litrů po 1000 litrů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY