Microsite byla vložena dne:11.08.2019
ID microsite: 143618, počet zhlédnutí:  130
Zadavatelem microsite je firma

Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.

Lázeňské pobyty, léčba bolesti zad, rehabilitace a wellness

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních v Lázeňském hotelu PYRAMIDA, a.s., léčba bolesti zad, Medicínská Tréninková Terapie, rehabilitace, wellness a léčebné procedury.

Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s., Františkovy Lázně, Medicínská tréninková terapie (MTT), léčba bolesti zadLázeňský hotel PYRAMIDA, a.s., Františkovy Lázně, masáže, rehabilitační procedůryLázeňský hotel PYRAMIDA, a.s., Františkovy Lázně, wellness, lečebné procedůry při bolesti zad

Trápí Vás bolest zad? Tento problém je třeba řešit co nejdříve, a to nejlépe pod lékařským či terapeutickým dozorem. K léčbě těchto problémů slouží lázeňské pobyty v našem Lázeňském hotelu PYRAMIDA, a.s., který se nachází ve Františkových Lázních. U nás Vám specializovaní odborníci poskytnou léčebné, rehabilitační a wellness procedury, které pomohou navrátit sílu Vašemu tělu i duši. Zajišťujeme Medicínskou tréninkovou terapie (MTT), při které pod dohledem terapeuta obnovíte funkci páteřního svalstva, zabráníte degeneraci páteře a odbouráte bolest zad. Dále klientům nabízím služby v podobě masáží, koupelí či léčebné gymnastiky.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotel Pyramida Františkovy Lázně

Hotel Pyramida Františkovy Lázně

Chystáte se do Františkových Lázní a vybíráte si ubytování? Komfortní prostředí pro aktivní odpočinek, relaxaci s možností léčebných pobytů v klidné lokalitě nabízí Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.

Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.
Hotely
Služby