Microsite byla vložena dne:11.08.2019
ID microsite: 143613, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Aqua Marina Aqua Marina service s.r.o.

Ubytování v Karlových Varech, luxusní hotel v historickém centru s restaurací i wellness

Maximální pohodlí, kvalitní gastronomii i možnost odpočinku Vám zajistí Hotel Aqua Marina Aqua Marina service s.r.o. v Karlových Varech. Prvotřídní ubytování v srdci lázeňského města.

Příjemné ubytování v Karlových VarechLuxusní hotel v historickém centru s restaurací i wellness, Hotel Aqua Marina Aqua Marina service s.r.o.Pokoje i apartmány s tradičním i moderním nábytkem

Úžasnou dovolenou s dlouhými procházkami po kolonádě, skvělou kávou i příjemným ubytováním naleznete v hotelu Aqua Marina Aqua Marina service s.r.o.

Hotel se nachází přímo v centru historického lázeňského města Karlovy Vary, jež je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat v blízkosti termálních pramenů a kaváren. K dispozici máme špičkově zařízené pokoje i apartmány s tradičním i moderním nábytkem od italských mistrů, prostornou postelí a luxusní koupelnou. Své chuťové buňky můžete polechtat v naší vyhlášené hotelové restauraci a večer zakončit léčebnými procedurami v hotelovém wellness s bazénem a saunou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY