Microsite byla vložena dne:08.08.2019
ID microsite: 143608, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

Jiřina Křížová - Správa nemovitostí

Správa nemovitostí, kontrola stavu, zajištění údržby, vedení účetnictví

Správa nemovitostí pro bytová družstva, panelové domy a společenství vlastníků, technická správa, kontrola stavu, zajištění údržby, vedení účetnictví vykonává Jiřina Křížová, Praha.

Jiřina Křížová - Správa nemovitostí, Praha, technická správa a kontrolaJiřina Křížová, Praha, správa nemovitostí, zajištění udržby, kontrol, revizí, odpočty energiíJiřina Křížová, Praha, správa nemovitostí, vedení účetnictví pro bytová družstva a společenství vlastníků

Vlastníte nemovitost v bytovém domě? Vy ani ostatní vlastníci bytů nemáte zkušenosti se správou nemovitostí? Tuto činnost přenechte profesionálům. Neváhejte a kontaktujte naši společnost Jiřina Křížová - Správa nemovitostí, která sídlí v Praze. Specializujeme se na komplexní správu nemovitostí pro bytová družstva, společenství vlastníků a panelových domů. V rámci naší činnosti poskytujeme služby jako technickou správu a kontrolu nemovitosti, zajištění údržby, oprav a revizí, odpočty spotřeby tepla a vody, vedení účetnictví, podání daňového přiznání a zprostředkování pojištění budovy. Můžete nás kdykoliv oslovit, rádi Vám poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY