Zadavatelem microsite je firma SALIT spol. s r.o. podlahy průmyslovéPrůmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací

Dodávku i rekonstrukci průmyslových podlah a izolací proti radonu Vám zajistí firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy z Nového Města nad Metují. Vyrobíme betonovou i syntetickou podlahu.Průmyslové betonové i syntetické podlahy na klíč Vám zprostředkuje firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy sídlící v Novém Městě nad Metují.

Specializujeme se na výrobu a kompletní dodávku strojně hlazených a litých podlah pro skladovací a logistické prostory, oblast strojírenství i potravinářský průmysl. Současně provádíme rekonstrukce již stávajících podlahových ploch, u kterých zajišťujeme potřebnou izolaci proti úniku vlhkosti i radonu. Pro výrobní haly a prodejní plochy realizujeme speciální lité či štěrkové epoxidové a PUR podlahy, jež jsou díky svým vynikajícím fyzikálním a chemickým vlastnostem vysoce odolné vůči solím, olejům, kyselinám i čisticím prostředkům.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lité samonivelační potěry

Lité samonivelační potěry

Jedná se o chytré řešení podlah pro bytové a administrativní budovy formou samonivelačního potěru na bázi síranu vápenatého.


Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory

Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory

Průmyslové betonové podlahy a potěry, strojně hlazené pancéřové podlahy s výztuží pro výrobní a skladové prostory, supermarkety, parkoviště provádí společností SALIT spol. s r.o.