Microsite byla vložena dne:07.08.2019
ID microsite: 143598, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy betonové, PUR, epoxidové, kompletní dodávky na klíč včetně izolací

Dodávku i rekonstrukci průmyslových podlah a izolací proti radonu Vám zajistí firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy z Nového Města nad Metují. Vyrobíme betonovou i syntetickou podlahu.

Průmyslové podlahy betonovéSpeciální lité či štěrkové epoxidové a PUR podlahy, Nové Město nad MetujíKompletní dodávky strojně hlazených podlah na klíč včetně izolací,

Průmyslové betonové i syntetické podlahy na klíč Vám zprostředkuje firma SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy sídlící v Novém Městě nad Metují.

Specializujeme se na výrobu a kompletní dodávku strojně hlazených a litých podlah pro skladovací a logistické prostory, oblast strojírenství i potravinářský průmysl. Současně provádíme rekonstrukce již stávajících podlahových ploch, u kterých zajišťujeme potřebnou izolaci proti úniku vlhkosti i radonu. Pro výrobní haly a prodejní plochy realizujeme speciální lité či štěrkové epoxidové a PUR podlahy, jež jsou díky svým vynikajícím fyzikálním a chemickým vlastnostem vysoce odolné vůči solím, olejům, kyselinám i čisticím prostředkům.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory

Průmyslové podlahy, pancéřové podlahy pro výrobní a skladové prostory

Průmyslové betonové podlahy a potěry, strojně hlazené pancéřové podlahy s výztuží pro výrobní a skladové prostory, supermarkety, parkoviště provádí společností SALIT spol. s r.o.

SALIT spol. s r.o. Průmyslové podlahy