Microsite byla vložena dne:07.08.2019
ID microsite: 143597, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

STŘECHY DAVMAR s.r.o.

Střechy šikmé i rovné, montáž střešních krytin a rekonstrukce

Střechy pultové, sedlové, stanové, valbové, realizace nových střech a rekonstrukce, tesařské, pokryvačské a klempířské práce provádí STŘECHY DAVMAR s.r.o.

STŘECHY DAVMAR s.r.o., Liberec, realizace střech na klíčSTŘECHY DAVMAR s.r.o., Liberec, tesařské, pokryvačské a klempířské práceSTŘECHY DAVMAR s.r.o., Liberec, rekonstrukce a opravy střech, zateplení, izolace

Potřebujete novou střechu nad hlavou? Kvalitní střecha na domě je důležitá, aby Vám do budovy nezateklo. Tak neváhejte a oslovte naši společnost STŘECHY DAVMAR s.r.o., která sídlí v Liberci, a my se o vše postaráme. Specializujeme se realizaci střech nových i rekonstrukce a opravy střech starších na klíč. Provádíme kompletní tesařské, pokryvačské a klempířské práce na střechách pultových, sedlových, stanových, valbových a mansardových. Dále zajišťujeme izolace a zateplení plochých střech, montáž střešních oken, solárních panelů a všech druhů střešní krytiny. Rádi a ochotně Vám poradíme s provedením a výběrem materiálů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Střechy na klíč, komplexní rekonstrukce střech šikmých i plochých, klempířství

Střechy na klíč, komplexní rekonstrukce střech šikmých i plochých, ...

Střechy na klíč, výstavba nových a komplexní rekonstrukce střech šikmých i plochých, klempířské, pokryvačské a tesařské práce zajišťuje společnost STŘECHY DAVMAR s.r.o., Liberec.

STŘECHY DAVMAR s.r.o.
Izolační práce
Služby, Řemesla