Microsite byla vložena dne:07.08.2019
ID microsite: 143585, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

JENSO - Zdravotnická technika

Vybavení zdravotnických ordinací přístrojovou a vyšetřovací technikou, nábytkem i doplňků

Moderní a přitom funkční přístrojové vybavení do Vaší ordinace Vám poskytne JENSO - Zdravotnická technika z Prahy 4. Vyšetřovací technika, laser, nástroje a další produkty od českých výrobců.

Vybavení zdravotnických ordinací přístrojovou a vyšetřovací technikouVkusný zdravotní nábytek i další doplňky, JENSO - Zdravotnická technikaLékařské přístroje, lasery, lampy od českých i zahraničních výrobců

Spolehlivou zdravotnickou techniku do Vaší ordinace i salonu Vám dodá firma JENSO - Zdravotnická technika z Prahy 4.

Vybavíme Vaši zdravotní ordinaci kvalitní přístrojovou technikou, vkusným nábytkem a dalšími doplňky pocházející od předních českých i světových dodavatelů. Pro naše zákazníky dodáváme veškerou vyšetřovací techniku, lékařské přístroje, lasery, lampy a další nástroje, které pacientům zaručí rychlejší diagnostiku a lékařům navíc zpříjemní a usnadní práci. Úzce spolupracujeme s českou firmou MEDICOM a.s., v jejímž centru zájmu stojí především vývoj a výroba přístrojů pro zdravotnický průmysl. Našim zákazníkům garantujeme profesionální přístup spojený s prvotřídním servisem a včasným dodáním objednaného boží.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY