Zadavatelem microsite je firma Elektropráce Spáčil s.r.o.Elektromontážní práce, slaboproudové a silnoproudové elektroinstalace, osvětlení

O kompletní výstavbu a opravy elektroinstalací u rodinných domů i jiných budov se postará firma Elektropráce Spáčil s.r.o. z Olomouce. Zajistíme osvětlení historických památek i sportovních hřišť.Veškeré elektroinstalační práce včetně servisu Vám zajistí energicky se rozvíjející společnost Elektropráce Spáčil s.r.o. z Olomouce Nová Ulice.

Provádíme kompletní elektromontážní práce v oblasti slaboproudové a silnoproudové elektroinstalace, kterou zajišťujeme u rodinných domů, bytů, administrativních budov i jiných průmyslových objektů. Současně se zabýváme montáží veřejného osvětlení u historických památek i sportovních hřišť. Naše portfolium činností se neustále rozšiřuje, proto Vám dnes můžeme zajistit také stavební práce, technické služby k ochraně majetku a v neposlední řadě účetní a ekonomické služby. Rádi Vám pomůžeme zrealizovat Vaše plány, ať už se nacházíte kdekoli, všechny služby poskytujeme v rámci celé České republiky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstavba budov, stavební dozor, elektroinstalace

Výstavba budov, stavební dozor, elektroinstalace

Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obytných budov, kanceláří a výrobních hal, silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, rozvody realizuje Elektropráce Spáčil s.r.o., Olomouc.