Microsite byla vložena dne:04.08.2019
ID microsite: 143557, počet zhlédnutí:  45
Zadavatelem microsite je firma

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.

Výtahy osobní, nákladní, jídelní, výtahové šachty, eskalátory

Výtahová technika, výtahy osobní, nákladní, jídelní, moderní a atypické, výtahové šachty, eskalátory to vše zhotoví společnost VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o., Uherské Hradiště.

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o., Uherské Hradiště, zhotovení výtahové technikyVYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o., Uherské Hradiště, výroba výtahů nákladních, jídelních a atypickýchVYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o., Uherské Hradiště, zhotovení a instalace osobních výtahů, moderní, panoramatických

Stavíte výškovou budovu či potřebujete převážet náklad v patrové stavbě? Zajisté tedy budete chtít ve svém objektu zbudovat výtah. Ten Vám na zakázku vyrobí česká společnost VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o., která sídlí v Uherském Hradišti. Díky moderním technologiím a profesionálním zaměstnancům zhotovujeme širokou škálu výtahové techniky jako například trakční a hydraulické osobní výtahy, nákladní výtahy do skladů, výrobních hal či zdravotnických provozů s nosností až 6500 kg. Dále realizuje výtahy jídelní, atypické, panoramatické či moderní. V našem sortimentu služeb je i zhotovení výtahové šachty, eskalátorů a travelátorů. Bezpečnost, komfort, kvalita a spolehlivost je základ naší práce.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY