Microsite byla vložena dne:04.08.2019
ID microsite: 143553, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Obec Čenkov

Obec Čenkov, okres Příbram, krásná příroda a bohatý kulturní život

Obec Čenkov v okrese Příbram, krásná příroda CHKO Brdy a Přírodního parku Hřebeny, cyklostezky, turistika, bohatý kulturní život a historické památky.

Obec Čenkov v okrese Příbram, krásná příroda CHKO BrdyObec Čenkov, okres Příbram, turistika, historické památky a kulturní životObec Čenkov, okres Příbram, CHKO Brdy a Přírodního parku Hřebeny

Rádi objevujete přírodní krásy české krajiny? Tak poznejte i obec Čenkov, která se nachází na řece Litavce v okrese Příbram. Obec láká turisty díky své strategické poloze mezi CHKO Brdy, Křivoklátsko a Český kras. Katastrální území se rozprostírá v Přírodním parku Hřebeny a podél hranic posádkového cvičiště Jince v Brdech. Malebná vesnice s necelými 400 obyvateli je protkaná cyklostezky a turistické trasy, po kterých můžete zavítat k PP Vinice, studánkám, vyhlídkovým místům, Kopáčovskému rybníku, rybníku Bílá Huť, památníku Pravda vítězí či místní kapličce. Kulturní život v obci je bohatý. Jsou zde pořádány divadla, koncerty, karnevaly či sjezdy rodáků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY