Vyšetřovací lehátka stavitelná

Vyšetřovací lehátka jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty.
Všechna vyšetřovací lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také naše lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem pro obličej.
Předností výškově stavitelných vyšetřovacích lehátek na nožní hydraulický pedál GH2 a elektropohon GE2, GE3 Classic, GH3 Classic a GE3 Super je velmi nízký sjezd v dolní poloze 45 cm. Tato vyšetřovací lehátka jsou vhodná hlavně na pracoviště s postiženými lidmi na invalidním vozíku nebo pro starší pacienty. Vyšetřovací lehátka jsou oblíbena také pro jejich ovládání, neboť se snadno polohují i s pacientem. Nejlevnějším výškově nastavitelným je vyšetřovací lehátko na kliku GK2.Zadavatelem microsite je firma 

ROUSEK s.r.o.ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Eshop prodej nářadí, ráčny s přepínací páčkou Kolín

GOLA nářadí, s.r.o.

Eshop prodej nářadí, ráčny s přepínací páčkou Kolín

V našem Eshopu si nakoupíte zboží vysoké kvality za velice příznivé ceny, prodej ručního nářadí pro průmyslovou aplikaci tak i do dílen kutilů - GOLA nářadí, s.r.o. Kolín


Klempířské opravy u  osobních a užitkových vozidel včetně motorek

Autolakovna V+V, s.r.o. Autolakovna Hradec Králové

Klempířské opravy u osobních a užitkových vozidel včetně motorek

Provádíme kvalitní klempířské práce na vozidlech nebo motorkách, vyspravíme všechny nerovnosti od poškrábání, prohnutí či jiné nedokonalosti - Autolakovna V+V, s.r.o. Hradec Králové


Kardany pro nákladní automobily, náhradní díly pro kardanové hřídele - repase

Kardany, spol. s r.o.

Kardany pro nákladní automobily, náhradní díly pro kardanové hřídele - repase

Poskytujeme náhradní díly pro kardanové hřídele, klouby, kardany pro všechny typy nákladních vozů, Liaz, Avia. Zajišťujeme vyvážení kardanů nebo kloubových hřídelí.


Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

IB - MET s.r.o.

Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

Výkupem, dopravou a zpracováním druhotných surovin, výkupem železa a železného šrotu, kabelů, elektromotorů a mnoho dalšího se zabývá společnost IB - MET s.r.o., v okrese Znojmo.


Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

BAUFIRMA MPR s.r.o.

Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Kompletní pokrývačské práce, počínaje hydroizolací a zateplením střech až po pokládku střešní krytiny, provádí v okolí Třebíče a Jaroměřic nad Rokytnou stavební firma BAUFIRMA MPR s.r.o.