Microsite byla vložena dne:30.07.2019
ID microsite: 143528, počet zhlédnutí:  3
Zadavatelem microsite je firma

HORA MONT s.r.o.

Potrubní rozvody a ocelové konstrukce pro potravinářský a chemický průmysl, montáž i údržba

Komplexní realizaci Vašeho projektu včetně dodávky a montáže Vám zprostředkuje společnost HORA MONT s.r.o. z Hradce Králové. Zajistíme kvalitní údržbu i opravu Vašeho strojního zařízení.

Potrubní rozvody a ocelové konstrukce pro potravinářský a chemický průmyslDodávka a montáž potrubních rozvodů i nádrží, HORA MONT s.r.o.Potrubní rozvody do lihovaru i cukrovaru

Potrubní rozvody do Vašeho lihovaru či cukrovaru Vám spolehlivě dodá a nainstaluje společnost HORA MONT s.r.o. z Hradce Králové.

Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní montáže potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí a jiných technologických zařízení vhodných pro potravinářský i chemický průmysl. Zrealizujeme Váš investiční záměr, ať už se jedná o nový projekt či pouhou údržbu a opravu dané technologie. Veškeré námi dodávané technologické celky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Zaměstnáváme pouze profesionální a zkušené pracovníky, kteří Vám odborně namontují potrubí, nádrže i jiné technologické mechanismy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY