Microsite byla vložena dne:29.07.2019
ID microsite: 143522, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Obec Zbytiny

Krásná příroda v CHKO Šumava v malebné obci Zbytiny, turistika

Zachovalá krajina CHKO Šumava v obci Zbytiny, pohostinství, ubytování pro turisty, cyklotrasy a turistické stezky do krásných lesů a podmáčených luk.

Obec Zbytiny, okres Prachatice, leží na hranicích CHKO ŠumavaObec Zbytiny, turictcká oblast, cyklotrasy, chráněná zachovalá přírodaObec Zbytiny, CHKO Šumava a Prachatická kotlina, ubytování, turistické stezky

Chcete poznat přírodní zajímavosti Šumavy? Tak zavítejte do malebné obce Zbytiny, která se nachází 13 kilometrů jižně od okresního města Prachatice. K vesnici náleží osady Blažejovice, Koryto, Spálenec, Skříněřov a Sviňovice. Ubytování najdete ve zdejším pohostinství, motorestu či na farmě Mošna. Katastrálním územím obce prochází řada cyklotras a značených turistických tras jako například Prachatická Zlatá stezka. Po těchto trasách se můžete vydat prozkoumat krásy zdejších lesů, skal, mokřadů a luk, které spadají do CHKO Šumava a Prachatická kotlina. Doporučujeme spatřit NPP Prameniště Blanice či podmáčené louky a prameniště PP Pod Sviňovicemi.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obec Zbytiny v prachatické kotlině, turistická oblast s cyklostezkami a lyžařským vlekem

Obec Zbytiny v prachatické kotlině, turistická oblast s cyklostezkami a ...

Obec Zbytiny je malá klidná vesnice v okrese Prachatice obklopená hustými lesy plnými lesních plodin, ideální místo pro milovníky krásné přírody, vášnivé turisty a aktivní sportovce.

Obec Zbytiny