Microsite byla vložena dne:29.07.2019
ID microsite: 143521, počet zhlédnutí:  62
Zadavatelem microsite je firma

KINO JIRKOV s.r.o.

Pravidelné promítání filmů, online prodej vstupenek, kinosál Jirkov

Pravidelné promítání filmů pro děti, mladistvé i dospělé diváky v kinosále Jirkov s kapacitou 224 míst. Prodej vstupenek online na internetu či v aplikaci.

KINO JIRKOV s.r.o., pravidelné promítání filmů pro děti, mladistvé i dospěléKINO JIRKOV s.r.o., okres Chomutov, kinosál s kapacitou 224 sedadelKINO JIRKOV s.r.o., promítání filmů, předprodej a rezervace vstupenek

Sledujete rádi nové filmy? Nejlépe si je vychutnáte na velkém plátně s kvalitním ozvučení? Proto zavítejte do KINA JIRKOV s.r.o., které se nachází v okrese Chomutov. Náš kinosál má kapacitu 224 sedadel. Promítáme pravidelně ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v 17 a 20 hodin. Na program vybíráme zajímavé snímky pro děti, mladistvé i dospělé návštěvníky. Hrajeme pohádky, komedie, thrillery či romány domácí i zahraniční scény.
Vstupenky si můžete koupit přímo v budově kina, předem prostřednictvím online prodej či aplikace BudiCheck. Lístek spolu s místenkou si lze rezervovat na našich webových stránkách a vyzvednou před představením.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kino Jirkov – místo pro kulturní zážitky a akce

Kino Jirkov – místo pro kulturní zážitky a akce

Kino Jirkov s moderním promítacím vybavením, pohodlnými sedačkami a kapacitou 224 míst je nejen místem pro kulturní zážitky, ale také pro umístění Vaší reklamy nebo pořádání kulturních akcí.

KINO JIRKOV s.r.o.
Kino Jirkov, projekce filmů, pronájem prostor, umístění reklamy, přehrání spotů

Kino Jirkov, projekce filmů, pronájem prostor, umístění reklamy, ...

Hledáte prostory k pronájmu pro konání firemní akce? Potřebujete vhodně umístit svoji reklamu či přehrát reklamní spot? Obraťte se na kino Jirkov. Zviditelníme Vaši firmu.

KINO JIRKOV s.r.o.
Pronájem kinosálu pro firemní akce, reklama v prostorách kina

Pronájem kinosálu pro firemní akce, reklama v prostorách kina

Prostory pro pořádání firemních akcí a umístění reklamy nabízí Kino Jirkov s.r.o. Pronájem kinosálu, reklama v prostorách kina či vstupenky jako benefity pro zaměstnance.

KINO JIRKOV s.r.o.