Zadavatelem microsite je firma Modul Container s.r.o.Ocelové konstrukce a mobilní obytné kontejnery pro tuzemsko i zahraničí, kompletní servis

Variabilní mobilní kontejnery s možností skládání do celků Vám zajistí energická firma Modul Container s.r.o. z Otrokovic. Vyrobíme ocelové rámy dle Vašich představ.Komplexní výrobu kontejnerů včetně vybavení a jiného příslušenství Vám zajistí společnost Modul Container s.r.o. se sídlem v Otrokovicích.

Postavíme Vám kontejner či ocelovou konstrukci, ať už je Váš podnikatelský záměr jakýkoli. Specializujeme se především na výrobu jednotlivých variabilních mobilních kontejnerů a jejich dalšího stavebnicového skládání do celků a sestav. Využíváme tradiční metody a postupy, abychom dosáhli prvotřídního výsledku, který bude vždy odpovídat požadavkům zákazníka. Veškeré ocelové rámy a obytné kontejnery vyrábíme na míru a dodáváme pro tuzemský trh i ostatní země EU. Kromě montáže na klíč Vám dále garantujeme kompletní servis, kvalitní výrobní materiály a profesionální přístup.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Standardní, obytné, sanitární, skladové i speciální mobilní kontejnery. Možnost využití jednotlivě i jako stavebnicový systém. Kompletní servis včetně montáže na „klíč“.