Microsite byla vložena dne:20.07.2019
ID microsite: 143473, počet zhlédnutí:  72
Zadavatelem microsite je firma

Středovy pekárny, s.r.o.

Pekárna na Praze 9 s bohatým sortimentem slaného a sladkého pečiva i celozrnných produktů

Křupavé a vždy čerstvé pečivo vyrobeno dle tradičních receptur Vám zajistí Středovy pekárny, s.r.o. na Praze 9 Čakovice. Široký sortiment cukrářských i pekařských produktů ruční výroby.

Pekárna na Praze 9 s bohatým sortimentem pečivaŠiroký výběr slaného a sladkého pečiva i celozrnných produktů, Středovy pekárny, s.r.o.Cukrářské i pekařské produkty ruční výroby, Praha 9

Rádi si pochutnáváte na voňavém chlebu či buchtách jako od maminky?

Středovy pekárny, s.r.o. sídlící na Praze 9 Čakovice Vám každý den už po několik desítek let přináší na stůl chutné a křupavé pečivo vyrobené s láskou dle tradičních receptur. Vybrat si u nás můžete z bohatého sortimentu slaného i sladkého pečiva, celozrnných a žitných chlebů či cukrářských produktů v podobě svatebních koláčků, frgálů či cheesecaků. Veškeré rohlíky, housky, buchty i chleba pečeme z těch nejkvalitnějších surovin, jež jsou zpracované našimi zkušenými pekaři a pekařkami. Neustále rozšiřujeme náš pekařský a cukrářský sortiment, modernizujeme naše strojové vybavení a přitom podporujeme ruční výrobu, která je pro naše pekařství více než typická.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY