Zadavatelem microsite je firma AUTO SCHNEIDER Autopůjčovna OstravaKrátkodobé zapůjčení vozů Škoda i dlouhodobý pronájem aut v prvotřídním stavu

Vozy značky Škoda si můžete krátkodobě zapůjčit v autopůjčovně společnosti AUTO SCHNEIDER se sídlem v Ostravě. Poskytujeme i dlouhodobý pronájem osobních automobilů.Jste držitelem řidičského průkazu, ale nevlastníte auto? Potřebovali by jste si na pár dní vůz zapůjčit? Uvítali by jste dlouhodobý pronájem vozidla? Oslovte autopůjčovnu AUTO SCHNEIDER v Ostravě a vyberte si z naších vozů značky Škoda.

Auta je možné si zapůjčit krátkodobě i dlouhodobě. Ceny se pak odvíjí dle typu vozu a délce zapůjčení. Vyzvednout si vůz můžete na adrese sídla společnosti nebo dle dohody Vám jej dovezeme na předem domluvené místo, v rámci Ostravy zdarma.

Auta půjčujeme v perfektním stavu, s plnou nádrží, s dálniční známkou, s havarijním pojištěním na území Evropy a s pojištěním odpovědnosti.

Rezervaci vozu provedete na naších stránkách jednoduše a rychle. Vybírat můžete z vozů Škoda Rapid, Superb, Fabia, Octavia a Roomster.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, na otázky Vám rádi odpovíme. U nás Vám garantujeme zapůjčení vozů za příjemné ceny a s kompletním servisem a pneuservisem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY