Pomaturitní tříleté denní i dálkové studium – obor sociální práce a pedagogika

Využijte možnost pomaturitního studia v oboru sociální práce a sociální pedagogika na Vyšší odborné škole sociální v Ostravě. Studovat můžete ve formě denního, dálkového nebo kombinovaného vzdělávání.Blíží se období, kdy by jste se měli rozhodnout kam po maturitě? Jakou školu si zvolit? Rádi by jste se v budoucnu ucházeli o práci v sociální sféře? Přihlaste se na tříleté pomaturitní studium na Vyšší odborné škole sociální v Ostravě. Vybrat si můžete ze studijních oborů sociální práce a sociální pedagogika.

Studium je zakončené zkouškou z cizího jazyka, zkouškou z odborných předmětů a obhajobou absolventské práce. Absolvent získává vyšší odborné vzdělání s titulem DiS. – Diplomovaný specialista v oboru Sociální práce a sociální pedagogika a také Europass.

V rámci studia se zaměřujeme na praktickou výuku, odborné stáže a exkurze, odbornou praxi, přednášky, semináře, projekty, znakovou češtinu.

Vzdělávací program sociální práce:
- forma vzdělání – dálkové, denní, kombinované a distanční forma

Vzdělávací program sociální pedagogika:
- forma vzdělání – denní a dálková

Oba obory nabízejí vysoké uplatnění na trhu práce. Pro více informací o studiu, o jednotlivých oborech a předmětech se dozvíte na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Střední škola Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava

Střední škola Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava

Střední odborná škola Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální nabízí maturitní i pomaturitní vzdělávání v ekonomických a sociální oborech v Ostravě.