Microsite byla vložena dne:16.07.2019
ID microsite: 143449, počet zhlédnutí:  43

Energetické audity, certifikace kameniva, betonu, tmelů

Certifikace energetické náročnosti budov, energetické audity a štítky, certifikace kameniva, betonu, tmelů, malt, izolací realizuje Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p., certifikace kameniva, betonu, lepidel a tmelůTechnický a zkušební ústav stavební Praha, s.p., certifikaci energetické náročnosti budov jako energetické audity a posudkyTechnický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. - odštěpný závod ZÚLP České Budějovice

Potřebujete posoudit shody stavebních výrobků a materiálu? Nejlepším řešením bude kontaktovat naši společnost Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. a jeho odštěpný závod ZÚLP České Budějovice. Specializujeme se na auditorskou a akreditační činnost v oblasti stavebního materiálu. Vykonáváme certifikace betonu, malt, dlaždic, kameniva, tmelů, lepidel, cihlářských výrobků, tepelných izolací, střešní krytiny i stavebních dílců. Dále se zaměřujeme na certifikaci energetické náročnosti budov jako energetické audity a posudky, energetické štítky, měření tepelnětechnických vlastností materiálu a konstrukcí. Rádi a ochotně Vám se vším poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY