Zadavatelem microsite je firma Petr Petruželka PEDKOVOprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Společnost PEDKOV Slušovice zajistí opravy hydromotoru, hydraulického čerpadla pro zájemce z regionu Zlín. Je možná i výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo.Při poškození hydromotoru či hydraulického čerpadla se můžete v regionu Zlín obrátit na firmu PEDKOV Slušovice. Řešením je oprava na zakázku či výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo.

Oprava na zakázku:
- zubových čerpadel a hydromotorů
- pístových axiálních čerpadel a hydromotorů
- pístových radiálních čerpadel a hydromotorů
- lamelových čerpadel, hydromotorů
- hydromotorů - orbitový pohon.
Ceny za opravy se budou lišit, záleží na míře poškození.

Některé typy čerpadel a hydromotorů máme dostupné a lze tedy opravu řešit výměnným způsobem - pokud nám dodáte poškozené zařízení, získáte ihned repasované.
Repasovaný hydromotor i repasované čerpadlo má stejné vlastnosti jako nové zařízení, je tedy spolehlivý a má dlouhou životnost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé ...

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé ...

Společnost PEDKOV Slušovice provádí servis hydraulických čerpadel a hydromotorů pro zákazníky z okolí Zlína, Slušovic, Vsetína. Je možná oprava na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem kus za kus.