Microsite byla vložena dne:14.07.2019
ID microsite: 143418, počet zhlédnutí:  37
Zadavatelem microsite je firma

Kancelář stavebního inženýrství s.r.o.

Statika, diagnostika, průzkum staveb a konstrukcí, stavební laboratoř

Zjišťování stavu stavebních konstrukcí, statika, diagnostika, technický průzkum staveb, stavební laboratoř a projekci realizuje Kancelář stavebního inženýrství s.r.o.

Kancelář stavebního inženýrství s.r.o., okres Karlovy Vary, technický průzkum budov, rodinných domůKancelář stavebního inženýrství s.r.o., Dalovice stav stavebních konstrukcí, mostů, opěrných zdíKancelář stavebního inženýrství s.r.o., statika, diagnostika a průzkum stavebních konstrukcí, vodních staveb

Vlastníte či plánujete koupit starší stavbu? V tento okamžik je vhodné, někdy i nutné, zjistit si stav daného objektu. S tímto odborným posudkem Vám pomůže naše společnost Kancelář stavebního inženýrství s.r.o., která se nachází v obci Dalovice v okrese Karlovy Vary. Specializujeme se na činnosti v oblasti statiky, diagnostiky stavebních konstrukcí ze dřeva, železobetonu, cihel a oceli, technického průzkumu rodinných domů, kostelů, hal, mostů, opěrných zdí či komínů. Součástí naší práce je i laboratorní destruktivní a nedestruktivní zkoušky materiálu. K daným stavbám vypracováváme odporný znalecký posudek a projekty s rozpočty.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Zkušebny
Služby