Microsite byla vložena dne:14.07.2019
ID microsite: 143417, počet zhlédnutí:  76
Zadavatelem microsite je firma

ZPA Smart Energy a.s.

Dohled nad měřidly energií, elektronické elektroměry, software

ReadEn, komplexní dohled nad měřidly energií, sledování spotřeby, výroba elektronických elektroměrů, vývoj a dodávku software zajišťuje společnost ZPA Smart Energy a.s., Trutnov.

ZPA Smart Energy a.s., Trutnov, Software ReadEnZPA Smart Energy a.s., Trutnov, Zákaznická výrobaZPA Smart Energy a.s., Trutnov, výroba a prodej elektronických elektroměrů

Potřebujete sledovat a vědět, které odvětví ve Vašem výrobním závodě spotřebovává kolik energie? Naše společnost ZPA Smart Energy a.s., která sídlí v Trutnově, Vám nabízí unikátní řešení. Zajišťujeme vývoj a dodávku softwarového balíčku pro sledování, odečítání a kontrolu spotřeby z měřidel elektroměrů, vodoměrů, plynoměrů či měřidel tepla. Ke komplexnímu dohledu jsou zapotřebí podružná měřidla, odečtová centrála se systémem pro správu měřidel. Současně Vám vyrobíme a dodáme i elektronické elektroměry.
Při využití našich služeb budete mít dohled nad efektivitou zdrojů s možností jejich zvýšení, zjistíte možné ztráty, a tak budete dlouhodobě snižovat náklady.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY