Microsite byla vložena dne:11.07.2019
ID microsite: 142397, počet zhlédnutí:  26

ZUŠ Jilemnice, výuka hudebních, výtvarných a tanečních oborů, příprava na konzervatoř

Umělecké vzdělání v rozličných oborech Vám poskytne Základní umělecká škola Jilemnice, příspěvková organizace. Individuální i kolektivní výuka hudby, tance a výtvarného umění.

ZUŠ Jilemnice, vztah k umění a hodnotámVýuka hudebních, výtvarných a tanečních oborůPříprava pro studium na konzervatořích a dalších uměleckých školách

Dopřejte svým dětem kvalitní umělecké vzdělání, které Vám zajistí vzdělávací instituce Základní umělecká škola Jilemnice, příspěvková organizace.

Pomáháme rozvíjet talenty v hudebních, tanečních a výtvarných oborech, a to už od roku 1954. Naučíme Vaše děti hrát na klavír či housle, zdokonalíme je ve výtvarných dovednostech a upevníme jejich pohybové dovednosti pomocí taneční průpravy. Naše ZUŠ Jilemnice zajišťuje individuální a kolektivní výuku v rozličných uměleckých oborech, ze kterých si každý žák volí ten svůj dle jeho osobnostních dispozic. Našim hlavním cílem je vybudovat u dítěte vztah k umění a k hodnotám, které může dále rozvíjet v rámci studia na konzervatoři a dalších uměleckých školách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY