Zadavatelem microsite je firma Silesia WM s.r.o.Dodávka a prodej mantinelů RAITA a dalšího vybavení pro zimní a multifunkční stadióny

Pro zimní a multifunkční stadiony vyrábí firma RAITA mantinely a příslušné vybavení. Prodej a dodávku těchto mantinelů poskytuje společnost Silesia WM s.r.o. se sídlem v Ostravě.Hledáte společnost, která by pro Váš zimní stadion zajistila mantinely ledního hokeje? Hledáte dodavatele vybavení pro zimní a multifunkční stadióny? Pak oslovte společnost Silesia WM s.r.o., která sídlí v Ostravě a je distributorem finské firmy RAITA Sport Co.Ltd.

Zabýváme se prodejem a dodávkou mantinelů ledního hokeje. Dále poskytujeme i vybavení pro zimní a multifunkční stadióny. Společnost RAITA Sport Co.Ltd. se řadí mezi přední výrobce mantinelů ledního hokeje a dalšího příslušenství pro stadióny v Evropě. Firma sídlí ve Finsku.

Dále Vám poskytneme ruční mantinelové frézy, které umožní pohodlnou úpravu ledu v oblasti těsně kolem mantinelů. Výborně se hodí pro úpravu ledu hlavně v obloukových částech mantinelů.Fréza má jednoduché a pohodlné ovládání.

Neváhejte se na nás obrátit v případě jakéhokoliv dotazu. Zavolejte nám nebo navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Prodej i pronájem mobilních kluzišť zajišťuje společnost Silesia WM s.r.o., která se dále zaměřuje na vybavení zimních stadionů - mantinely, rolby na úpravu ledu N-ICE.


Vybavení a zařízení pro zimní stadiony, rolby, mobilní kluziště, mantinely a hokejové branky

Vybavení a zařízení pro zimní stadiony, rolby, mobilní kluziště, mantinely a hokejové branky

Prvotřídní vybavení zimních stadionů včetně roleb na úpravu ledu, brusek bruslí, časomíry, mantinelů a sedaček Vám poskytne společnost Silesia WM s.r.o. z Ostravy.
>
>