Microsite byla vložena dne:10.07.2019
ID microsite: 142380, počet zhlédnutí:  91

Domov se zvláštním režimem pro seniory se stařeckou demencí, Brno

Domov pro seniory Nopova se zvláštním režimem poskytuje ubytování s různými typy stařeckých demencí, sníženou soběstačností, stravování, rehabilitace, aktivity.

Domov pro seniory Nopova, příspěvková organizace, Brno, ubytování pro senioryDomov pro seniory Nopova, Brno, bydlení, stravování, ošetřovatelská péče pro osoby nad 65 letDomov pro seniory Nopova, Brno, senioři se sníženou soběstačností a demencí, ubytování, aktivity, rehabilitace

Máte více jak 65 let a sníženou soběstačnost? Nemůžete či nechcete již bydlet sami a raději byste čas trávili se svými vrstevníky? Tak Vám doporučujeme bydlení v Domově pro seniory Nopova, příspěvková organizace, která se nachází v Brně v Židenicích. Domov se zvláštním režimem nabízí bydlení důchodcům s různými typy stařeckých demencí, Alzheimerovou chorobou, s poruchami paměti a chování. Klienti jsou ubytováni v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Součástí poskytovaných služeb je stravování, praní prádla, rehabilitace, elektroléčba, ošetřovatelská péče, aktivizační činnost a jiné aktivity.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY