Microsite byla vložena dne:09.07.2019
ID microsite: 142376, počet zhlédnutí:  27
Zadavatelem microsite je firma

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s.

Zájezdová autobusová doprava v Pardubicích, autobus na objednávku, doprava na výlet

Spolehlivou a komfortní dopravu Vám zajistí firma Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. Ať už jedete na výlet nebo na fotbalový zápas, s námi si cestu maximálně užijete.

Zájezdová autobusová doprava v PardubicíchModerní a pohodlné autobusy na objednávkuSpolehlivá doprava pro různý počet lidí, Pardubice

Plánujete výlet a hledáte vhodnou dopravu?

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. je dopravní společnost, která zprostředkovává zájezdovou autobusovou dopravu v Pardubicích a širokém okolí. Disponujeme moderními a pohodlnými autobusy na objednávku, které mají pod kontrolou naši zkušení a profesionální řidiči. Zajistíme dopravu rodinných příslušníků či kamarádů na Vaši svatbu, odvezeme školní třídu na hodinu plavání, případně Vaše zaměstnance na školení i večerní směnu. Pomůžeme Vám vyřešit problém s dopravou pro různý počet lidí, které vyzvedneme na libovolném místě a dopravíme kamkoli si řeknete.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Autoškola s řidičským oprávněním pro všechny skupiny, výcvik invalidních žadatelů, školení řidičů

Autoškola s řidičským oprávněním pro všechny skupiny, výcvik ...

Kvalitní autoškolu Vám zajistí firma Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s. Získejte s naší pomocí nejen řidičské oprávnění pro jakoukoli skupinu, ale také potřebné řidičské zkušenosti.

Dopravní podnik města Pardubic a.s. DPMP a.s.