Microsite byla vložena dne:02.07.2019
ID microsite: 142354, počet zhlédnutí:  30
Zadavatelem microsite je firma

Kvapil Petr - střechy a izolace

Rekonstrukce a realizace plochých střech z kvalitních materiálů

Ploché střechy, realizace a rekonstrukce všech typů z kvalitních materiálů, zateplení, izolace, oplachování, práce na střechách domů a hal realizuje Kvapil Petr - střechy a izolace.

Kvapil Petr - střechy a izolace, realizace a rekonstrukce plochých střechKvapil Petr - střechy a izolace, Litovel, zateplení, izolace, a práce na plochých střecháchKvapil Petr - střechy a izolace, poché střechy z kvalitních materiálů, domy, haly

Potřebujete zrekonstruovat plochou střechu? Obáváte se, že Vám naprší do domu? Tak již na nic nečekejte a kontaktujte naši společnost Kvapil Petr - střechy a izolace, která se nachází ve městě Litovel v okrese Olomouc. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti rekonstrukce plochých střech. Realizujeme zateplení, hydroizolace, klempířské práce, oplechování, pokládka PVC fólie. Veškeré práce provádíme na bytových a panelových domech, rodinných domech, výrobních halách či jiných budovách. Mnohaleté zkušenosti, použití kvalitních materiálů jsou známkou kvality a spolehlivosti. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi Vám poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY