Zadavatelem microsite je firma Kvapil Petr - střechy a izolaceRekonstrukce a realizace plochých střech z kvalitních materiálů

Ploché střechy, realizace a rekonstrukce všech typů z kvalitních materiálů, zateplení, izolace, oplachování, práce na střechách domů a hal realizuje Kvapil Petr - střechy a izolace.Potřebujete zrekonstruovat plochou střechu? Obáváte se, že Vám naprší do domu? Tak již na nic nečekejte a kontaktujte naši společnost Kvapil Petr - střechy a izolace, která se nachází ve městě Litovel v okrese Olomouc. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti rekonstrukce plochých střech. Realizujeme zateplení, hydroizolace, klempířské práce, oplechování, pokládka PVC fólie. Veškeré práce provádíme na bytových a panelových domech, rodinných domech, výrobních halách či jiných budovách. Mnohaleté zkušenosti, použití kvalitních materiálů jsou známkou kvality a spolehlivosti. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi Vám poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ploché střechy, rekonstrukce, hydroizolace teras a bazénů

Ploché střechy, rekonstrukce, hydroizolace teras a bazénů

Ploché střechy na panelových či bytových domech, vegetační střechy, pergoly, výrobní haly – Střechy a izolace – Petr Kvapil, Gemerská 492/10, 784 01 Litovel.