Microsite byla vložena dne:01.07.2019
ID microsite: 142349, počet zhlédnutí:  94
Zadavatelem microsite je firma

ATELIER TECL s.r.o.

Architektonická a projekční kancelář Brno, realizace interiérů

Architektonická a projekční kancelář ATELIER TECL s.r.o., Brno, realizuje studie a projekční návrhy interiérů domů, hotelů, kanceláří a restaurací, stavební projekty budov.

ATELIER TECL s.r.o., Brno, zhotovení studie interiérů domů a bytůATELIER TECL s.r.o., Brno, projekční návrhy interiérů hotelů, restaurací, kanceláříATELIER TECL s.r.o., Brno, architektonická a projekční kancelář, projenty budov

Toužíte mít krásný a moderní interiér domu či kanceláří? Nevíte si rady jak správně a efektivně využít prostor v místnostech? Tak s tímto Vám pomůže a poradí architektonická a projekční kancelář ATELIER TECL s.r.o., která sídlí v Brně. Naše společnost se zaměřuje na zhotovování studií a projektů interiérů budov jako například rodinných domů, bytů, kanceláří, společenských místností, obchodů, hotelů, barů či restaurací.
Dále pak realizujeme projekci domů, bytových domů a komerčních objektů. V oboru architektury a urbanismu máme mnohaleté zkušenosti a přizpůsobíme se individuálním potřebám investora.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY