Zadavatelem microsite je firma Tepelná čerpadla Miloslav JanataTepelná čerpadla s možností dotace, prodej, montáž, nastavení, servis

Tepelná čerpadla s možností dotace a sníženým tarifem za elektřinu, prodej, montáž, servis, opravy tepelných čerpadel značky NIBE zajišťuje společnost Miloslava Janaty z okresu Semily.Chcete snížit náklady za otop budovy? Uvažujete o novém alternativním způsobu vytápění domácnosti? Zvolte tak ekologickou variantu, a to získávání tepla za pomoci tepelných čerpadel. Ty Vám dodá naše společnost Tepelná čerpadla Miloslava Janaty, která se nachází v obci Mříčná v okrese Semily. Prodáváme tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, voda-voda značky NIBE. Zajišťujeme kompletní montáž, zapojení, nastavení, servis, opravy a výměnu kompresorů. Tento obnovitelný zdroj energie je v dnešní době velmi oblíben, i proto že máte tu možnost žádat o dotace a snížit si tarif za elektřinu, a tak ušetřit více peněz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tepelná čerpadla, ekologický a úsporný systém vytápění, výhodná investice s možností dotace

Tepelná čerpadla, ekologický a úsporný systém vytápění, výhodná investice s možností dotace

Kvalitní zemní i vzduchová tepelná čerpadla včetně odborné montáže a servisu Vám poskytne dynamická společnost Tepelná čerpadla Miloslav Janata z Mříčné v okrese Semily.
>
>