Microsite byla vložena dne:01.07.2019
ID microsite: 142346, počet zhlédnutí:  33
Zadavatelem microsite je firma

Beznoska s.r.o.

Produkty pro aloplastiku a traumatologii, kyčelní náhrady, revizní implantáty

Produkty pro aloplastiku, traumatologii, ortopedii, kyčelní náhrady, kolenní, loketní a ramenní implantáty, rostoucí endoprotézy, revizní implantáty vyvíjí a vyrábí Beznoska s.r.o.

Beznoska s.r.o., vývoj a výroba kloubních implantátůBeznoska s.r.o., celkové a částečné kloubní náhrady, endoprotézyBeznoska s.r.o., Kladno, zhotovení kloubních endoprotéz, kolene, kyčle, ramene, lokte

Pracujete v lékařství v oboru traumatologie? Zajisté provádíte operace s výměnou kloubů. Pokud chcete pro své pacienty jen to nejlepší odebírejte produkty pro aloplastiku od společnosti Beznoska s.r.o., která sídlí v Kladně – Kročehlavy. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu implantátů pro ortopedii. Vyrábíme náhrady kloubů horních a dolních končetin jako ramene, lokte, zápěstí, kolene, kyčle, pánve. Zhotovujeme i rostoucí endoprotézy stehenní kosti pro děti. Realizujeme totální, částečné, revizní i individuální implantáty z různých materiálů dle potřeb pacienta. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních kloubních náhrad

Nástroje a implantáty pro kostní chirurgii, výroba vysoce kvalitních ...

Kvalitní implantáty pro potřeby ortopedie a traumatologie Vám vyrobí společnost Beznoska s.r.o. z Kladna. Pomocí našich kloubních, kyčelních či kolenních náhrad zajistíme zdraví Vašich kloubů.

Beznoska s.r.o.