Microsite byla vložena dne:27.06.2019
ID microsite: 142336, počet zhlédnutí:  31
Zadavatelem microsite je firma

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.

Myslivecká turistika, honitba, pořádání mysliveckých akcí a posezení

Myslivecká turistika s pořádáním mysliveckých akcí a posezení. Provoz dvou honiteb s možností poplatkového odlovu zvěře realizuje společnost FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., okres Bruntál.

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., myslivecké akce, myslivecká turistikaFARMA VENDOLSKÝ s.r.o., Bohušov, poplatkový odlov zvěřeFARMA VENDOLSKÝ s.r.o., odlov zvěře v honitbách, daňci, mufloni, srnci, černá zvěř

Zajímáte se o myslivost? Rádi chodíte na hon či čekanou? Tak Vám doporučujeme zavítat i do krásných panenských lesů společnosti FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., která sídlí v obci Bohušov v okrese Bruntál. Provozujeme honitbu Ostrá hora, kde je daňčí, srnčí a černá zvěř – selata, lončáci, kanci i bachyně. A také oboru Helena v obci Dívčí Hrad s daňky a muflony o celkové výměře honiteb 2600 ha. Pořádáme řadu akcí a posezení v rámci myslivecké turistiky. Realizujeme také poplatkový odlov malé i velké zvěře s možností průvodce. U zastřelené zvěře zajišťuje preparaci, stažení kápí, bourání.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rodinná farma, rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce

Rodinná farma, rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce

Rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce, tradičních zemědělských komodit, obilovin, brambor, kukuřice provádí rodinná farma AGRO-ZOO Ing. Josef Vendolský, okres Bruntál.

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.