Myslivecká turistika, honitba, pořádání mysliveckých akcí a posezeníMyslivecká turistika s pořádáním mysliveckých akcí a posezení. Provoz dvou honiteb s možností poplatkového odlovu zvěře realizuje společnost FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., okres Bruntál.

Zajímáte se o myslivost? Rádi chodíte na hon či čekanou? Tak Vám doporučujeme zavítat i do krásných panenských lesů společnosti FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., která sídlí v obci Bohušov v okrese Bruntál. Provozujeme honitbu Ostrá hora, kde je daňčí, srnčí a černá zvěř – selata, lončáci, kanci i bachyně. A také oboru Helena v obci Dívčí Hrad s daňky a muflony o celkové výměře honiteb 2600 ha. Pořádáme řadu akcí a posezení v rámci myslivecké turistiky. Realizujeme také poplatkový odlov malé i velké zvěře s možností průvodce. U zastřelené zvěře zajišťuje preparaci, stažení kápí, bourání.Zadavatelem microsite je firma 

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o. rostlinná výrobaZednické práce a rekonstrukce domů a bytů Zednictví Pamula Ostrava.

Zednické práce a rekonstrukce domů a bytů Zednictví Pamula Ostrava

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty.

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Myslivost, s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Hledáte aktuální informace týkající se myslivecké tématiky? Zajímáte se o lov černé či vysoké zvěře? Obracejte se na nás – Myslivost, s.r.o. – jsme odborníky na myslivost v ČR a na Slovensku.


Poskytovatel lesního hospodářství Karlovarský kraj

Lesy Žlutice, s.r.o.

Poskytovatel lesního hospodářství Karlovarský kraj

Služby v oblasti lesnictví a hospodaření s lesním majetkem, údržba a výsadba lesního porostu, správa lesního majetku a myslivecké práce.


Široký výběr produktů pro péči o zvířata

BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.

Široký výběr produktů pro péči o zvířata

Přípravky pro péči o hospodářská zvířata a lovnou zvěř, antiparazitika, vakcíny, vitamíny a krmné směsi dodává BIOPHARM, Výzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv a.s.


Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství

Myslivost, s.r.o.

Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství

Široký myslivecký sortiment pro myslivce i širokou veřejnost připravila firma Myslivost, s.r.o. z Prahy 4. Prodáváme a vydáváme odbornou literaturu, myslivecké zboží i dárky.


Bažantnice Mladá Boleslav – poplatkový lov na bažanty

Lesy Mladá Boleslav, a.s. Výkup a prodej dřevní hmoty

Bažantnice Mladá Boleslav – poplatkový lov na bažanty

Provozujeme Bažantnici v Mladé Boleslavi a každým rokem v ní provádíme poplatkový lov na bažanty. Během roku pořádáme až šest honů na bažanty, kdy je na každém výřadu průměrně sto kusů ulovené pernaté zvěře. Každý střelec se může účastnit lovu po zaplacení poplatku ve výši 3500,-Kč. Získá tak střelecké místo, na kterém běžný střelec uloví až deset bažantů. Nebo je také možné platit za každý střelený kus, což čítá 350,- Kč za jednoho bažanta. Organizujeme hromadné skupinové hony. Počet míst pro střelce na honu je pět. Máme ozkoušená a kvalitní stanoviště pro střelbu.