Microsite byla vložena dne:27.06.2019
ID microsite: 142334, počet zhlédnutí:  33
Zadavatelem microsite je firma

Natural Jihlava JK s.r.o.

Racionální výživa, makrobiotika, dietní výživa, výroba, e-shop

Racionální výživa, výrobky pro makrobiotiku, dietní výživu, bezlepkové stravování, mouky, pečivo, luštěniny a sladkosti v obchodě a na e-shopu prodává Natural Jihlava JK s.r.o.

Natural Jihlava JK s.r.o., prodej a výroba racionální výživy, mouky a bezlepkové doplňkyNatural Jihlava JK s.r.o., prodej a eshop s výrobky pro makrobiotiku, zdravé cukrovinkyNatural Jihlava JK s.r.o., prodej ovocných a zeleninových šťáv, olejů, luštěnin, rýže

Máte speciální požadavky na výživu či intoleranci na nějaké druhy potravin? V klasických obchodech mnohdy nenajdete potraviny pro Vás určené. Tak neváhejte a nakupujte zboží od společnosti Natural Jihlava JK s.r.o., která sídlí v Jihlavě na ulici Humpolecká. Zde provozujeme také obchod a můžete si zakoupit výrobky pro makrobiotiku jako miso, ume, kuzu a mořské řasy, dále pak mouky, klíčky, luštěniny, rýže, oleje, ovocné a zeleninové šťávy, trvanlivé pečivo, sladkosti, produkty pro dietní výživu a bezlepkovou stravu. Výrobou a prodejem racionálními produkty se zabýváme již od roku 1991. Veškeré zboží si můžete nakoupit i na našem e-shopu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY