Zadavatelem microsite je firma Karton plus spol. s.r.o.Krabice na výslužku, vánoční cukroví a dekorativní krabice – výroba a prodej

Ozdobné krabice na svatební výslužku, originální dekorativní krabice na zabalení dárku či klasické krabice na uskladnění cukroví zakoupíte v okolí Prostějova v prodejně společnosti Karton plus.Nepřeberné množství druhů a typů jak papírových, tak kartónových krabic zakoupíte v Prostějově, a to v prodejně společnosti Karton Plus spol. s.r.o., prověřeného výrobce výrobků z kartónu. Jestli sháníte klasické krabice na uskladnění cukroví, ozdobné krabice na výslužku či originální krabice pro zabalení dárku pro vaše nejbližší, navštivte právě naši prodejnu.

Na základě konzultace s našimi zaměstnanci jsme schopni pro naše zákazníky vyrobit i krabice v libovolném počtu, velikosti i barevném provedení tak, aby krabice odpovídaly představám a požadavkům zákazníka. V naší prodejně můžete zakoupit:
- víkové, skládané krabice na výslužku v bílo-hnědém provedení
- víkové, skládané krabice na výslužku v hnědo-hnědém provedení
- krabice na cukroví víkové, skládané
- potahované a barevné dekorativní krabice a kartonové obaly víkové, skládané a vysekávané

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Skládací kartónové krabice pro výrobce určené k zabalení zboží

Zkušeným a prověřeným výrobcem a prodejcem skládací kartónových krabic určených k zabalení zboží je v okolí Přerova a Olomouce společnost Karton plus spol. s.r.o., která sídlí v Prostějově.


Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Výrobcem a dodavatelem víkových kartonových krabic určených na balení a přepravu zboží je společnost Karton plus s.r.o. z Prostějova.