Zadavatelem microsite je firma TAXI Kutná Hora Jiří KotenTaxislužba Kutná Hora, pohodlná tuzemská i zahraniční přeprava osob, airport taxi Praha

O včasný příjezd do cílové destinace či na letiště Václava Havla Praha se postará TAXI Kutná Hora Jiří Koten. Naši zkušení řidiči Vám zajistí pohodlnou a bezpečnou cestu moderními a komfortními vozy.Cestování nemusí být otrava, když využijete služeb přepravní společnosti TAXI Kutná Hora Jiří Koten.

Zajišťujeme tuzemskou i zahraniční dopravu zprostředkovanou našimi moderními a maximálně pohodlnými vozy střední a vyšší třídy. Naše vozy nepředstavují pouze dopravu do Vámi zvolené destinace, ale také místo odpočinku a relaxace. K přepravě osob využíváme automobily, jež jsou vybaveny klimatizací, DVD přehrávačem, zásuvkou a WI-FI připojením. Využít můžete také službu Airport TAXI, díky které Vás vždy včas dopravíme na letiště Václava Havla a vy tak nemusíte řešit problém s parkováním či náhradní dopravou. Taxislužba Kutná Hora Vám kromě přepravy osob odveze také Váš balíček, skříň či dokonce Vaše auto společně s Vámi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Osobní doprava taxi službou v ČR a do zahraničí

Osobní doprava taxi službou v ČR a do zahraničí

Přeprava osob vnitrostátní i mezinárodní, kvalitními a spolehlivými vozy vybavenými klimatizací, WI-FI a zásuvkou, doprava na letiště, do práce TAXI službou - Kutná Hora Jiří Koten.