Zadavatelem microsite je firma Optika Kocandová Šárka KocandováDioptrické sluneční brýle a brýle se samozabarvovacími skly – nejlepší ochrana pro Váš zrak

Dioptrické sluneční brýle a brýle se samozabarvovacími skly, které zakoupíte v Optice Kocandová ve Znojmě, Vám zajistí 100% ochranu vašeho zraku před nebezpečným slunečním zářením.Potřebujete nové dioptrické sluneční brýle, které budou vhodné i ke sportování? Nebo hledáte pouze prodejnu se širokým výběrem značkových a zároveň stylových slunečních brýlí s vysokým ochranným faktorem proti UV záření? S výběrem vhodného typu slunečních brýlí, které vám budou nejen slušet, ale také poskytnou spolehlivou ochranu pro váš zrak, vám pomůžou v Optice Kocandová ve Znojmě.

V naší optice naleznete:
- luxusní, moderní, sportovní či cyklistické sluneční brýle
- polarizované nebo fotochromatické brýle pro řidiče
- dioptrické sluneční brýle
- značkové sluneční brýle Prada, Ray-Ban, Dolce & Gabana, Oakley, Tommy Hilfinger, Etnia Barcelona
- brýle se samozabarvovacími skly

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vyberte si v naší optice dioptrické brýle nebo kontaktní čočky

Vyberte si v naší optice dioptrické brýle nebo kontaktní čočky

Sháníte-li dioptrické brýle s bifokální nebo multifokální čočkou, pak navštivte jednu z prodejen optiky Šárky Kocandové a vyberte si ty pravé pro Vás


Měření zraku – vyšetření u kvalifikovaného optometristy

Měření zraku – vyšetření u kvalifikovaného optometristy

Měření zraku pohodlně a jednoduše pro Vás zajistí v Optice Kocandová. Naši zkušení a kvalifikovaní optometristé jsou Vám k dispozici.


Kontaktní čočky ke korekci očních vad od prověřených výrobců

Kontaktní čočky ke korekci očních vad od prověřených výrobců

Prvotřídní kontaktní čočky ke korekci očních vad zakoupíte v okolí Znojma a Třebíče v renomované oční optice Optika Kocandová.
>
>