Microsite byla vložena dne:20.06.2019
ID microsite: 142301, počet zhlédnutí:  45
Zadavatelem microsite je firma

SECAR MORAVIA, s.r.o.

Zabezpečení automobilů proti krádeži, dohledání vozu v ČR

Zabezpečení automobilů proti krádeži autorizační bezkontaktním čipem, rychlé dohledání odcizeného auta, motorky, stroje v ČR za pomoci rádiových frekvencí zajišťuje společnost SECAR MORAVIA, s.r.o.

SECAR MORAVIA, s.r.o., Kroměříž, prodej a montáž zabezpečovacích systémů SherlogSECAR MORAVIA, s.r.o., Kroměříž, vyhledávání odcizených vozidelSECAR MORAVIA, s.r.o., Kroměříž, zabezpečení a vyhledání vyzidel

Bojíte se, že Vám někdo ukradne auto? Tak neváhejte a nechte si jej zabezpečit od společnosti SECAR MORAVIA, s.r.o., která sídlí v Kroměříži. Specializujeme se na prodej a montáž zabezpečovacích systémů značky SHERLOG. Nabízíme elektronické zařízení pro rádiové a satelitní vyhledávání odcizených vozidel, motocyklů, strojů a lodí. Vozy jsou opatřeny rádiovým zabezpečovacím systém s vlastní vysílací frekvencí, která je běžnými prostředky nenarušitelná. Při jízdě bez autorizačního bezkontaktního čipu se začne vysílat poplachový signál a náš vyhledávací tým lokalizuje a dohledá vůz a vrátí majiteli nejčastěji do 2 hodin.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY