Zadavatelem microsite je firma Agency worker company s.r.o.Nábor zaměstnanců z třetích zemí – pracovníci ze zemí mimo EU

Náborem kvalitních pracovních sil ze třetích zemí (zemí mimo EU) a vyřízením jejich pracovních povolení se zabývá pracovní agentura Agency worker company s.r.o.Máte nedostatek zaměstnanců? Přijměte pracovní sílu ze třetích zemí. S náborem nových pracovníků Vám pomůže Agency worker company s.r.o. z Brna.

Přijmutím pracovníků ze zahraničí získáte stabilní a kvalitní pracovníky, kteří si své práce budou vážit. Agency worker company Vám nejen pomůže s jejich náborem ale také potřebnou administrativou spojenou se zaměstnáváním cizinců na území České republiky. Pomůžeme zařídit 3měsíční i 2leté pracovní povolení.

Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Široký výběr pracovních míst nejen v automobilovém, elektrotechnickém či strojírenském průmyslu naleznete u společnosti Agency worker company s.r.o. z Brna Zábrdovice.


Pracovní agentura – nábor zaměstnanců

Pracovní agentura – nábor zaměstnanců

Pokud hledáte kvalitní pracovní sílu, neváhejte oslovit pracovní agenturu Agency worker company s.r.o. z Brna, která se Vám postará o nábor nových zaměstnanců.


Volné pracovní pozice – personální agentura

Volné pracovní pozice – personální agentura

Volné pracovní pozice ve výrobě automobilového, elektrotechnického, strojírenského i potravinářského průmyslu zprostředkovává pracovní agentura Agency worker company s.r.o. oz Brna.
>
>