Microsite byla vložena dne:18.06.2019
ID microsite: 142286, počet zhlédnutí:  135
Zadavatelem microsite je firma

BOHEMILK, a.s. - Mlékárna Opočno

Opočenská mlékárna, výroba mléka, šlehačky, másla a jogurtů

Opočenská mlékárna společnosti BOHEMILK, a.s. vyrábí různě tučná mléka, šlehačky, másla, ochucené i neochucené jogurtů a kefíry vše z kvalitních surovin.

BOHEMILK, a.s. - Mlékárna Opočno, výroba mléčných výrobků a mlékaOpočenská mlékárna společnosti BOHEMILK, a.s., výroba kvalitních chucených a bílých jogurtů a kysaných nápojůMlékárna Opočno, BOHEMILK, a.s., výroba másla, mléčných produktů, jogurtů

Máte rádi kvalitní mléčné výrobky? Tak neváhejte a nakupujte je od společnosti BOHEMILK, a.s., která sídlí v okrese Rychnov nad Kněžnou. Opočenská mlékárna v Orlických horách vyrábí řadu produktů jako například čerstvé i trvanlivá mléka a smetany různé tučnosti, zahuštěné kondenzované mléko, máslo, zakysané smetany a nápoje, kefíry, jogurty řeckého či selského typu bílé i ochucené, sušené výrobky, mléka do kávy či zmrzlinové směsi značky MIXAR a FREDOMIX.
Bohaté zkušenosti již od roku 1936, prověřené receptury a kvalitní suroviny zaručují, že naše produkty jsou prvotřídní jakosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Instantní zmrzlina Bohemilk – sušená zmrzlinová směs

Instantní zmrzlina Bohemilk – sušená zmrzlinová směs

Společnost Bohemilk se sídlem v Opočně vyrábí čerstvá a trvanlivá mléka, smetany, jogurty, máslo, sušené směsi pro výrobu zmrzlin a mnoho dalších mléčných produktů. Sortiment doplňují sušená mléka určená pro průmyslové zpracování ve výrobnách. Bohemilk Vám nabízí rozmanitý výběr příchutí sušených zmrzlinových směsí. Sušené zmrzlinové směsi jsou ...

BOHEMILK, a.s. - Mlékárna Opočno
Mléčné výrobky
Velkoobchod, Výroba