IPC Klima s.r.o.

Rekuperace PlzeňZadavatelem microsite je firma IPC Klima s.r.o.Komplexní dodávky vzduchotechniky

Společnost IPC Klima s.r.o. sídlící v Plzeňském kraji nabízí komplexní dodávky vzduchotechniky od montáže, záručního i pozáručního servisu po odbornou diagnostiku.Hledáte spolehlivého dodavatele vzduchotechniky pro novostavby i rekonstrukce? Spolehněte se na společnost IPC Klima s.r.o. sídlící v Plzeňském kraji, která se postará o komplexní dodávky vzduchotechniky od montáže po servis.

Nabízíme dodání a montáž systému vzduchotechniky, měření a regulace, servis a podrobnou diagnostiku i opravy a výměny filtrů.

Zaujala Vás nabídka a chcete se o službách společnosti IPC Klima s.r.o. a nabídce komplexních dodávek vzduchotechniky dozvědět více? Neváhejte se informovat na webových stránkách společnosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekuperace Plzeň

Rekuperace Plzeň

Zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu pomocí rekuperačního zařízení dodaného spolehlivou firmou IPC Klima s.r.o., se sídlem v obci Nýřany v Plzeňském kraji ušetří vaše finance.


Klimatizace Plzeň

Klimatizace Plzeň

Zajistit příjemné pracovní prostředí nebo pohodu doma Vám zajistí v každém ročním období klimatizace od společnosti IPC Klima s.r.o., se sídlem v obci Nýřany v Plzeňském kraji.


Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Dodávku vzduchotechniky do bytů, domů, obchodních domů, gastronomických zařízení nebo průmyslových komplexů zajistí společnost IPC Klima s.r.o., se sídlem v obci Nýřany v Plzeňském kraji.


Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperace, výroba, montáž, Plzeňský kraj

Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperace, výroba, montáž, Plzeňský kraj

Služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace zajistí společnost IPC Klima s.r.o.. Zabýváme se projekcí, výrobou, montáží a servisem vzduchotechnických zařízeních.
>
>